Хоча всесвітньо відома компанія Google і розробила своє авто без керма та педалей, але не всі їхні випробування пов’язані з власним авто. Їхня мета — більш загальна, для всіх типів автомобілів — це вбудований автопілот на базі гугл стріт в’ю. Отже, про те як це працює і які у розробки перспективи – далі.

Нудна робота — для роботів

Це, мабуть, уже ставати девізом ХХ століття. Як сервіс таксі Убер (до речі, вони перші, хто планує масово розвинути застосування безпілотних авто), який знімає питання роботи кол-центрів та диспетчерських, так і технології пілотування, що заміщають водіїв — все це входить у реальність і має стійку тенденцію до розвитку. Як згадувалося раніше, всі сучасні електрокари також розробляють технології автопілота за замовчуванням у своїх авто. Це не дивно, адже відкриває величезні межі сфери застосування.
google

Перевага Google-кара

Головним достоїнство автопілота, що розробляється компанією Google, є не сумісність з будь-яким авто (хоча це теж важливо), а саме побудова технології. Підхід Google заснований на картографічних сервісах які вже працюють в Google Maps, і по суті, є сумісним серйозним детально-тривимірним доповненням до них. Тобто. автопілот у частки секунди будує тривимірну докладну віртуальну копію світу, від якої він орієнтується. А ось технології, які використовує та ж компанія Тесла, нестерпні не те що на інші авто, а й на іншу модель. Датчики та сенсори повинні мати дуже точне розташування, тобто бути вбудованими. І такий підхід, хоч і більш легкий, але не дає маневру для подальшого застосування пристрою в інших сферах.

Що чекає на технологію автопілота?

Дивлячись вперед, можна точно побачити автопілотування машин, але ось реальність поки що відстає від цього. І справа тут не в технологіях, Google показали, що їх автопілоти надійніше людини, справа тут в консервативних поглядах звичайних людей. Адже якщо зробити таксі безпілотним, а люди з переляку не користуватимуться ним, то компанія просто розориться. Отже, на жаль, навіть для такої передової країни як США потрібен час на переосмислення, зміну законодавства, що дозволяє автопілотування.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *