Кожен господар повинен намагатися утримувати свій автомобіль у чистоті, адже так набагато приємніше їздити. Миття явно піде на користь машині, але іноді такий процес може закінчитись несподіваним результатом. Досить часто авто не заводиться після миття, і не всі розуміють чому саме. Потрібно розібратися в цьому, тому що з такою проблемою може зіткнутися кожен автомобіліст.

Причини несправності

Машина чиста, але їхати чомусь не хоче чи не може. У такому разі не варто панікувати, бо кожна проблема вирішується. Є кілька причин, через які авто не заводиться після миття:

  • сильний тиск води пошкодив якісь важливі деталі;
  • вода вивела з ладу електроніку машини;
  • свічки запалення залиті та потребує швидкого порятунку;
  • двигун не заводиться або троїть через попадання вологи у свічкову криницю.

Кожна з цих причин можна вирішити, тому варто докласти зусиль і ваша машина знову заведеться.

Як вирішувати проблему?

Коли автомобіль раптом не заводиться після миття, значить тому виною стала вода. Вирішенням такої проблеми стане видалення вологи. Як це зробити:

  • Потрібно взяти суху губку або звичайну ганчірку. Головне, щоб матеріал добре вбирав. Видаліть всю вологу та краплі води у моторному відсіку. Можна застосувати з цією метою будівельний фен, але з ним потрібно бути дуже обережним. Якщо не вмієте користуватися таким приладом, то краще не брати його в руки.
  • Огляньте клеми акумулятора. Якщо там утворився наліт, його терміново треба прибрати. Це робиться наждачкою або маленькою щіткою (можна чистою зубною).
  • Свічки запалювання потрібно обережно викрутити, перевірити їхню справність, протерти, підсушити, повернути на місце.
  • Трамблер, якщо така є у машини, може накопичити частину води. Тому обов’язково зніміть його кришку і заберіть вологу за допомогою тієї ж губки або ганчірки. Є спеціальний засіб, яким можна скористатися перед миттям. Воно зможе захистити трамблер, оскільки утворює невидиму вологовідштовхувальну плівку.

Проведення в моторному відсіку може постраждати при миття машини. З цієї причини її потрібно висушити.

Якщо ви проробили всі перелічені маніпуляції, але машина все одно не заводиться, варто шукати поломки. Вони можуть бути, якщо вода подавалася під тиском. Найчастіше страждають вузли підкапотного простору, кришка трамблера, електрична проводка або дроти свічок запалювання. Всі ці деталі можуть зламатися, вимагатимуть заміни чи ремонту.

Правильне миття двигуна

Щоб не зіткнутися з проблемою, що машина не заводиться після миття, правильно мийте двигун. Це буде не складно, якщо дотримуватись двох основних правил:

  1. Для чищення двигуна підійде звичайний аерозоль, який потрібно розпорошити виключно на брудні місця. Після цього засіб змивається водою, а двигун просушується.
  2. У жодному разі не можна застосовувати засоби, у складі яких є луг. Вона звичайно добре від’їдає бруд, але здатна пошкодити багато деталей автомобіля.

Поінформованість у таких речах, як миття двигуна та машини загалом, допоможуть зберегти ваш транспортний засіб у робочому стані.

Рекомендації, якщо не заводиться після миття авто

Отже, машина не заводиться після миття тому, що процедура була виконана неправильно. Уникнути цього можна:

  • Ніколи не можна подавати воду під тиском. Від цього процес не прискориться, а ось проблем точно побільшає.
  • Усі ділянки, які легко вбирають вологу, потребують захисту перед миттям.
  • Купити кілька щіток та губок різних розмірів для видалення залишків води.
  • Під капотом є важкодоступні місця, які слід мити з обережністю.

Дбайливо ставтеся до машини і не поспішайте проводити його миття швидко і тоді проблем з нею не буде.

Інструктори автошколи Авто-Дор навчать вас правильно та безпечно водити транспортний засіб. А ось чергове миття машини тепер має пройти успішно, оскільки зрозуміли всі нюанси його проведення. Не варто боятися такої процедури – вона необхідна для кожного автомобіля. Якщо машина раптом не заводиться після миття, то вам вже відомо, як саме виправити це непорозуміння.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *