Симулятор водіння автомобіля – корисний інтерактивний посібник для всіх учнів автошкіл та водіїв-початківців, який представлений в ігровій захоплюючій формі. Можна на практиці, без особливих зусиль та умов, вивчити, запам’ятати та навчитися застосовувати правила дорожнього руху.

Симулятор водіння – дієвий помічник у навчанні

Унікальна навчально-освітня програма для комп’ютерів зроблена у вигляді гри, де основна діяльність – керування автомобілем. Для цього створено віртуальне місто з кількома районами та автодромами для відпрацювання різних водійських навичок.

Подібні симулятори використовують у автошколах і нашій країні, і там. Таке навчання має поширення, оскільки добре доповнює теоретичні і практичні заняття.

Можливості симулятора

Симулятор – багатофункціональна програма, яка відповідає всім сучасним вимогам:

  • Показано реалістичну фізику руху машини дорогою. При цьому пошкодження, погода та інші умови впливають на керування автомобілем.
  • Для водія-гравця пропонуються різні машини: вітчизняні моделі та іномарки. Однак, щоб отримати доступ до всіх моделей, спочатку потрібно успішно виконати ряд завдань.
  • Є функція запису процесу їзди, щоб потім була можливість проаналізувати помилки та невдачі.
  • Повна реальність того, що відбувається з усіма життєвими елементами: неспішне, чітке проходження по смугах і раптові події – пішоходи, що перебігають дорогу, водії-порушники ПДР та інше.
  • Багато налаштувань, які дозволяють підлаштовувати під гравця керування, графіку.
  • Підключається джойстик-кермо.

Найголовніша відмінність симулятора від звичайної комп’ютерної гри в тому, що світ намальований максимально правдоподібно.

Процес навчання

У симуляторі водіння автомобіля немає завдання заробити очки, прийти до фінішу першим або успішно впоратися з квестом.

Головна мета симулятора – виконати завдання та проїхати маршрут, ретельно дотримуючись усіх правил дорожнього руху. Під час їзди голосові та візуальні коментарі допомагають вчасно виправляти помилки та підказують правильні варіанти. Навчаючись на симуляторі, стоїть завдання робити все одночасно – керувати авто, стежити за дорожніми знаками та загальною обстановкою на дорозі. Це дозволяє водієві-початківцю відмінно потренуватися, перш ніж потрапити в аналогічну ситуацію в реальному житті.

Кому потрібний симулятор

Симулятор керування автомобілем – затребуване обладнання. Тренуватися та проходити завдання можуть усі, незалежно від підготовки:

  • учні автошкіл перед практичними заняттями з водіння чи навіть паралельно з ними;
  • водії-початківці для того, щоб знизити страх перед перевантаженими дорогами міст, їздою в нічний час та іншими складними умовами;
  • водії після перерв у водінні, щоб згадати свої навички;
  • досвідчені водії у тому випадку, коли хочуть перевірити себе.

Можна порекомендувати скористатися симулятором решті, хто цікавиться машинами і їздою.

Режими симулятора

Ця програма дозволяє відпрацьовувати такі навички їзди:

  • у денний та нічний час;
  • по завантажених вулицях або спокійних спальних районах;
  • по путівцям;
  • при правосторонньому чи лівосторонньому русі;
  • на авто з автоматичною чи механічною коробкою передач;
  • базових прийомів (гірка, змійка) та паркування.

Перемикаючи режими та проходячи завдання, водій зможе випробувати машину у різних погодних та дорожніх умовах. При цьому можна повторювати дії стільки разів, скільки необхідно для найкращого результату.

Зрозуміло, що їзда на віртуальній машині та їзда насправді – різні речі. Однак, симулятор керування автомобілем спрощує завдання вивчення правил їзди і є хорошим «закріплюючим» механізмом після отримання основ теорії. Однак, слід пам’ятати, що навчитися водінню справжньої машини, а також правильній поведінці на дорозі можна лише в реальності під керівництвом досвідченого інструктора.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

2 коментарі на “Знайомтесь: симулятор водіння автомобіля”

  • Добрий день. Скажіть будь ласка, чи моюливо завантажити собі таку програму, щоб регулярно старші батька мали змогу практикуватися їздити, не втрачати навичок?
    Чи це лише у класі можна практикуватись на такій программі?
    Дякую за відповідь!
    Саша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *